aboutus

Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd.

companyPics.title companyPics.title companyPics.title companyPics.title companyPics.title
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
شرکت تجاری
فروشنده
دیگر
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: MRO 、 BAXIT
تعداد کارمندان: 100~150
فروش سالانه: 10,000,000-20,000,000
سال تاسیس: 2012
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
دربارهی ما
معرفی

شانگهای Glomro Industrial Co. ، Ltd در سال 2012 تاسیس شد. متخصص در تولید دستگاه تجزیه و تحلیل حرارتی ، آزمایشگاه ، ابزار تحلیلی ، تجهیزات آزمایش ، اندازه گیری های صنعتی و محصولات محصولات.محصولات با کیفیت بالا ، مد روز ، به طور گسترده در مناطق مختلف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد ، نه تنها دارای بازار گسترده فروش داخلی است ، بلکه به اروپا و ایالات متحده نیز صادر می شود.
لولای Glomro در طول سالها همیشه به "کیفیت محصولات برای بقا ، اعتبار و خدمات توسعه" اهداف تجاری پایبند بوده است.متعهد به ارائه محصولات با کیفیت بالا و خدمات با کیفیت به شما می باشد.از طراحی محصول ، ساخت قالب ، قالب گیری تا مونتاژ محصول ، یک تیم مدیریت طراحی حرفه ای و اختصاصی داشته باشید ، زیرا هر جنبه و فرآیند به دقت آزمایش و کنترل می شود.

طی چند سال گذشته از تولید و مدیریت و اکتشاف ، ما سیستم مدیریت کیفیت خود را تنظیم کردیم.استانداردهای صنعت از جمله SAE ، IEC JEDEC ، ASTM و MIL-STD ، ISO: 9001 ، UL ، CE دارای گواهی.Glomro همیشه مفهوم ارزش آفرینی مشتری را برای محصولات متناسب با مشتری برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان مختلف پیاده سازی می کند و به طور مداوم راه حل هایی برای مشکلات فنی ، کشف نوآوری بیشتر و تعالی بیشتر در اختیار مشتریان قرار می دهد.

ما می توانیم از پیش فروش ، اواسط فروش و پس از فروش پشتیبانی حرفه ای و سریع برخوردار شویم.به گرمی از شما استقبال می کنیم و مرزهای ارتباطی را باز می کنیم.ما با شریک ایده آل شما هماهنگ می شویم.

تاریخ

شانگهای Glomro Industrial Co. ، Ltd در سال 2012 تاسیس شد. متخصص در تولید دستگاه تجزیه و تحلیل حرارتی ، آزمایشگاه ، ابزار تحلیلی ، تجهیزات آزمایش ، اندازه گیری های صنعتی و محصولات محصولات.

اعضای تیم دارای روحیه خوبی در تقسیم همکاری کار و کار گروهی ، انسجام داخلی قوی ، مسئولیت قوی کارکنان هستند تا اطمینان حاصل شود که مشاغل مختلف این شرکت می توانند به بهره وری کارآمد و توسعه سریع دست یابند.

تمام اعضای تیم فروش ما بیش از 5 سال سابقه کار حرفه ای دارند.تجربه غنی به منظور خدمت بهتر به شما.

سرویس

 Glomro نه تنها محصولاتی مانند دستگاه تجزیه و تحلیل حرارتی ، ابزار آزمایشگاهی ، ابزار تحلیلی ، تجهیزات آزمایش ، اندازه گیری های صنعتی و محصولات ابزارها را ارائه می دهد بلکه راه حل های جهانی محصولات صنعتی را نیز ارائه می دهد.ما می توانیم از پیش فروش ، اواسط فروش و پس از فروش پشتیبانی حرفه ای و سریع برخوردار شویم.هفت روز هفته می توانید 24 ساعت ما را پیدا کنید.خوشحالم که به شما خدمت می کنم.

موارد زیر محصولات اصلی ما هستند.گرماسنج اسکن دیفرانسیل ، تجزیه و تحلیل گرامتری حرارتی ، آنالیز گرمایشی دیفرانسیل ، کالری متر بمب اکسیژن ، متر هدایت حرارتی ، تستر لرزش ، محفظه آزمایش محیط ، دستگاه کششی ، دستگاه تست اسپری نمک ، دستگاه تست اشتعال ؛کولر گازی موبایل صنعتی ، بخاری صنعتی ، پرده هوا ، رطوبت ساز؛خشک کن اسپری ، فریزر خشک کن ، هموژنایزر ، سانتریفیوژ و غیره

تیم ما

  مفهوم تیم: این شرکت به اصل صداقت ، استاندارد سازی و کارایی بالا پایبند است و با فناوری برنده بازار است.

ابتکار عمل: داشتن ابتكار ذهني قوي و اقدام بدون نيروهاي خارجي.

شور و اشتیاق: پر از انرژی بی حد و حصر ، روحیه بالا و اعتقاد راسخ.

مداوم: تلاش مستمر برای بهبود کیفیت خود ؛

اعدام: برای انجام فعالانه کار طبق برنامه شرکت و دستورالعمل های رهبران ؛

مشارکت: کلیه کارکنان به طور سازمان یافته ، هدفمند ، برنامه ریزی شده ، هماهنگ و منظم ، با توجه به هدف و هدفی که شرکت تعیین می کند ، در فعالیت ها شرکت می کنند.

سریع: سریع نشان دهنده سرعت ، اقدام سریع و کارایی بالا است.

کار گروهی: به یکدیگر کمک کنید ، همکاری کنید و با هم سخت کار کنید.

تغییر: عادت های بد خود را تغییر دهید و همگام با زمان باشید

فنی: تبحر در تجارت ، مهارت فنی ؛من همیشه به وظایف خود وفادار خواهم بود ، هرگز "نزاع" نخواهم کرد ، هرگز عقب نخواهم زد و همیشه شجاعت مسئولیت پذیری را خواهم داشت.

چالش: توانایی ناراحتی از وضع موجود و فراتر رفتن از خودمان.

سازش: با ذهن گسترده ، ذهن گسترده ، با هر اونس معامله نکنید.

Get Things Done: در زمینه کار خودم ؛

نظم و انضباط: از اخلاق و ایدئولوژی کاری خوبی برخوردار باشید.

Leaner هوشمند: در ابتکار عمل و یادگیری کارآمد

سخت کار: سخت کار کردن و شل نبودن.

اطلاعات تماس