aboutus

Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd.

Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd. Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd. Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd. Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd. Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd.
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
شرکت تجاری
فروشنده
دیگر
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: MRO 、 BAXIT
تعداد کارمندان: 100~150
فروش سالانه: 10,000,000-20,000,000
سال تاسیس: 2012
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
دربارهی ما
معرفی

شانگهای Glomro Industrial Co. ، Ltd در سال 2012 تاسیس شد. متخصص در تولید دستگاه تجزیه و تحلیل حرارتی ، آزمایشگاه ، ابزار تحلیلی ، تجهیزات آزمایش ، اندازه گیری های صنعتی و محصولات محصولات.محصولات با کیفیت بالا ، مد روز ، به طور گسترده در مناطق مختلف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد ، نه تنها دارای بازار گسترده فروش داخلی است ، بلکه به اروپا و ایالات متحده نیز صادر می شود.
لولای Glomro در طول سالها همیشه به "کیفیت محصولات برای بقا ، اعتبار و خدمات توسعه" اهداف تجاری پایبند بوده است.متعهد به ارائه محصولات با کیفیت بالا و خدمات با کیفیت به شما می باشد.از طراحی محصول ، ساخت قالب ، قالب گیری تا مونتاژ محصول ، یک تیم مدیریت طراحی حرفه ای و اختصاصی داشته باشید ، زیرا هر جنبه و فرآیند به دقت آزمایش و کنترل می شود.

طی چند سال گذشته از تولید و مدیریت و اکتشاف ، ما سیستم مدیریت کیفیت خود را تنظیم کردیم.استانداردهای صنعت از جمله SAE ، IEC JEDEC ، ASTM و MIL-STD ، ISO: 9001 ، UL ، CE دارای گواهی.Glomro همیشه مفهوم ارزش آفرینی مشتری را برای محصولات متناسب با مشتری برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان مختلف پیاده سازی می کند و به طور مداوم راه حل هایی برای مشکلات فنی ، کشف نوآوری بیشتر و تعالی بیشتر در اختیار مشتریان قرار می دهد.

ما می توانیم از پیش فروش ، اواسط فروش و پس از فروش پشتیبانی حرفه ای و سریع برخوردار شویم.به گرمی از شما استقبال می کنیم و مرزهای ارتباطی را باز می کنیم.ما با شریک ایده آل شما هماهنگ می شویم.

تاریخ

شانگهای Glomro Industrial Co. ، Ltd در سال 2012 تاسیس شد. متخصص در تولید دستگاه تجزیه و تحلیل حرارتی ، آزمایشگاه ، ابزار تحلیلی ، تجهیزات آزمایش ، اندازه گیری های صنعتی و محصولات محصولات.

اعضای تیم دارای روحیه خوبی در تقسیم همکاری کار و کار گروهی ، انسجام داخلی قوی ، مسئولیت قوی کارکنان هستند تا اطمینان حاصل شود که مشاغل مختلف این شرکت می توانند به بهره وری کارآمد و توسعه سریع دست یابند.

تمام اعضای تیم فروش ما بیش از 5 سال سابقه کار حرفه ای دارند.تجربه غنی به منظور خدمت بهتر به شما.

سرویس

 Glomro نه تنها محصولاتی مانند دستگاه تجزیه و تحلیل حرارتی ، ابزار آزمایشگاهی ، ابزار تحلیلی ، تجهیزات آزمایش ، اندازه گیری های صنعتی و محصولات ابزارها را ارائه می دهد بلکه راه حل های جهانی محصولات صنعتی را نیز ارائه می دهد.ما می توانیم از پیش فروش ، اواسط فروش و پس از فروش پشتیبانی حرفه ای و سریع برخوردار شویم.هفت روز هفته می توانید 24 ساعت ما را پیدا کنید.خوشحالم که به شما خدمت می کنم.

موارد زیر محصولات اصلی ما هستند.گرماسنج اسکن دیفرانسیل ، تجزیه و تحلیل گرامتری حرارتی ، آنالیز گرمایشی دیفرانسیل ، کالری متر بمب اکسیژن ، متر هدایت حرارتی ، تستر لرزش ، محفظه آزمایش محیط ، دستگاه کششی ، دستگاه تست اسپری نمک ، دستگاه تست اشتعال ؛کولر گازی موبایل صنعتی ، بخاری صنعتی ، پرده هوا ، رطوبت ساز؛خشک کن اسپری ، فریزر خشک کن ، هموژنایزر ، سانتریفیوژ و غیره

تیم ما

  مفهوم تیم: این شرکت به اصل صداقت ، استاندارد سازی و کارایی بالا پایبند است و با فناوری برنده بازار است.

ابتکار عمل: داشتن ابتكار ذهني قوي و اقدام بدون نيروهاي خارجي.

شور و اشتیاق: پر از انرژی بی حد و حصر ، روحیه بالا و اعتقاد راسخ.

مداوم: تلاش مستمر برای بهبود کیفیت خود ؛

اعدام: برای انجام فعالانه کار طبق برنامه شرکت و دستورالعمل های رهبران ؛

مشارکت: کلیه کارکنان به طور سازمان یافته ، هدفمند ، برنامه ریزی شده ، هماهنگ و منظم ، با توجه به هدف و هدفی که شرکت تعیین می کند ، در فعالیت ها شرکت می کنند.

سریع: سریع نشان دهنده سرعت ، اقدام سریع و کارایی بالا است.

کار گروهی: به یکدیگر کمک کنید ، همکاری کنید و با هم سخت کار کنید.

تغییر: عادت های بد خود را تغییر دهید و همگام با زمان باشید

فنی: تبحر در تجارت ، مهارت فنی ؛من همیشه به وظایف خود وفادار خواهم بود ، هرگز "نزاع" نخواهم کرد ، هرگز عقب نخواهم زد و همیشه شجاعت مسئولیت پذیری را خواهم داشت.

چالش: توانایی ناراحتی از وضع موجود و فراتر رفتن از خودمان.

سازش: با ذهن گسترده ، ذهن گسترده ، با هر اونس معامله نکنید.

Get Things Done: در زمینه کار خودم ؛

نظم و انضباط: از اخلاق و ایدئولوژی کاری خوبی برخوردار باشید.

Leaner هوشمند: در ابتکار عمل و یادگیری کارآمد

سخت کار: سخت کار کردن و شل نبودن.

اطلاعات تماس