aboutus

Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd.

Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd. Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd. Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd. Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd. Shanghai Glomro Industrial Co., Ltd.
1 2 3 4 5
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
شرکت تجاری
فروشنده
دیگر
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: MRO، BAXIT
تعداد کارمندان: 100~150
فروش سالانه: 10,000,000-20,000,000
سال تاسیس: 2012
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
دربارهی ما
معرفی

شرکت صنعتی شانگهای گلومرو با مسئولیت محدود در سال 2012 تاسیس شد. متخصص در تولید دستگاه های آنالیز حرارتی، ابزار آزمایشگاهی، ابزار تحلیلی، تجهیزات تست، اندازه گیری های صنعتی و محصولات ابزارآلات.محصولات با کیفیت بالا، مد روز، به طور گسترده در مناطق مختلف صنعتی استفاده می شود، نه تنها توده های گسترده ای از بازار فروش داخلی را دارد، بلکه به اروپا و ایالات متحده نیز صادر می شود.
لولای گلومرو در طول سال ها همواره به اهداف تجاری "کیفیت محصولات به منظور بقا، اعتبار و توسعه خدمات" پایبند بوده است.متعهد به ارائه محصولات با کیفیت و خدمات با کیفیت به شماست.یک تیم مدیریت طراحی حرفه ای و اختصاصی داشته باشید، از طراحی محصول، ساخت قالب، قالب گیری گرفته تا مونتاژ محصول، برای هر جنبه و فرآیندها به شدت تست و کنترل می شوند.

در طول چند سال گذشته تولید و مدیریت و اکتشاف، ما سیستم مدیریت کیفیت خود را راه اندازی کردیم.استانداردهای صنعت شامل SAE، IEC JEDEC، ASTM و MIL-STD، ISO:9001، UL، CE گواهی شده است.گلومرو همیشه مفهوم ایجاد ارزش مشتری را برای محصولات متناسب با مشتریان اجرا می کند تا نیازهای مشتریان مختلف را برآورده کند و به طور مداوم راه حل هایی را برای مشکلات فنی، نوآوری بیشتر در اکتشاف و تعالی به مشتریان ارائه می دهد.

ما می‌توانیم پشتیبانی حرفه‌ای و سریع پیش از فروش، اواسط فروش و پس از فروش را به مشتریان ارائه دهیم.به گرمی از شما استقبال می کنیم و مرزهای ارتباطی را باز می کنیم.ما با شریک ایده آل شما هماهنگ می شویم.

تاریخ

شرکت صنعتی شانگهای گلومرو با مسئولیت محدود در سال 2012 تاسیس شد. متخصص در تولید دستگاه های آنالیز حرارتی، ابزار آزمایشگاهی، ابزار تحلیلی، تجهیزات تست، اندازه گیری های صنعتی و محصولات ابزارآلات.

اعضای تیم روحیه خوبی از تقسیم کار همکاری و کار تیمی، انسجام داخلی قوی، مسئولیت کارکنان قوی دارند تا اطمینان حاصل شود که مشاغل مختلف شرکت می توانند به عملیات کارآمد و توسعه سریع دست یابند.

تمامی اعضای تیم فروش ما بیش از 5 سال سابقه کار حرفه ای دارند.تجربه غنی به منظور ارائه خدمات بهتر به شما.

سرویس

 گلومرو نه تنها محصولاتی مانند دستگاه آنالیز حرارتی، ابزار آزمایشگاهی، ابزار تحلیلی، تجهیزات تست، اندازه گیری های صنعتی و محصولات ابزارآلات را ارائه می دهد، بلکه راه حل های جهانی محصولات صنعتی را نیز ارائه می دهد.ما می‌توانیم پشتیبانی حرفه‌ای و سریع پیش از فروش، اواسط فروش و پس از فروش را به مشتریان ارائه دهیم.می توانید 24 ساعت و هفت روز هفته ما را پیدا کنید.باعث خوشحالی است که در خدمت شما هستم.

موارد زیر محصولات اصلی ما هستند.کالریمتر اسکن دیفرانسیل، آنالایزر وزن سنجی حرارتی، آنالایزر حرارتی دیفرانسیل، گرماسنج بمب اکسیژن، سنج رسانایی حرارتی، تستر ارتعاش، محفظه آزمایش محیطی، دستگاه کششی، تستر اسپری نمک، تستر اشتعال پذیری.کولر گازی سیار صنعتی، بخاری صنعتی، پرده هوا، رطوبت ساز;اسپری خشک کن، یخ خشک کن، هموژنایزر، سانتریفیوژ و غیره

تیم ما

 مفهوم تیم: این شرکت به اصل صداقت، استانداردسازی و کارایی بالا پایبند است، بازار را با فناوری برنده می شود.

ابتکار: داشتن ابتکار ذهنی قوی و عمل بدون نیروهای خارجی.

اشتیاق: سرشار از انرژی بی حد و حصر، روحیه بالا و اعتقاد راسخ.

مستمر: تلاش مستمر برای بهبود کیفیت خود؛

اجرا: انجام فعالانه کار طبق برنامه شرکت و دستورالعمل های رهبران؛

مشارکت: همه کارکنان در فعالیت ها به صورت سازماندهی شده، هدفمند، برنامه ریزی شده، هماهنگ و منظم با محوریت هدف و جهت تعیین شده توسط شرکت شرکت می کنند.

اعلان: سریع نشان دهنده سرعت، اقدام سریع و کارایی بالا است.

کار تیمی: به یکدیگر کمک کنید، همکاری کنید و با هم سخت کار کنید.

تغییر: عادت های بد خود را تغییر دهید و با زمان همگام شوید.

فنی: مسلط به تجارت، داشتن مهارت فنی؛من همیشه به وظایفم وفادار خواهم بود، هرگز "مشاهده" نخواهم کرد، هرگز عقب نشینی نمی کنم، و همیشه شهامت مسئولیت پذیری را دارم.

چالش: توانایی ناراحت بودن از وضعیت موجود و فراتر رفتن از خودمان.

سازش: با ذهنی وسیع، ذهنی وسیع، بر سر هر اونس چانه زنی نکنید.

انجام کارها: در زمینه کار خودم.

نظم و انضباط: اخلاق کاری و ایدئولوژی خوبی داشته باشند.

ناب هوشمند: در ابتکار عمل و یادگیری کارآمد خوب است.

سخت کوشی: سخت کار کردن و سست نشدن.

اطلاعات تماس